widgets Apartamenty

checked Dowolne udogodnienie

Apartamenty w Stegnie (6)

Relaks i zabawa PODŚWIETLANE BASENY - Basen duży o długości 25m, średni z siatkówką oraz mały ze zjeżdżalniami.

Posiadasz obiekt noclegowy?

Zareklamuj go TUTAJ

Apartament w Stegnie

Apartamenty to w największym skrócie luksusowy pokój nad morzem. Ale różnice są jednak znaczące. Podczas gdy pokój nad morzem to z reguły jedno pomieszczenie apartament najczęściej składa się z części dziennej i części sypialnianej (jednej lub kilku sypialni). W części dziennej znajduje się zwykle dość duży salon z aneksem kuchennym, czasem występuje również oddzielny aneks jadalny. Nie może oczywiście zabraknąć łazienki - ta często oferuje więcej niż tylko kabinę prysznicową. Apartamenty to także wysoki poziom wyposażenia.

Co prawda apartamenty są droższe niż pokoje, ale oferują też zdecydowanie wyższy komfort wypoczynku. Oferta apartamentów nad morzem jest zróżnicowana. Nie ma tu kategoryzacji jak w hotelach (gwiazdki), należy więc bardziej szczegółowo zapoznać się z ofertą. Część apartamentów to pojedyncze obiekty, ale są również oferty większych obiektów apartamentowych - te często oferują również dodatkowe udogodnienia jak siłownia, basen, ogród z placem zabaw czy obiekty gastronomiczne.

 

Choć w Stegnie przybywa obiektów oferujących apartamenty, to ich ceny wciąż są wyższe niż pokoi gościnnych. Nic dziwnego, wszak w apartamencie spodziewamy się wyższego komfortu. Jak kształtują się ich ceny apartamentów w Stegnie? Ceny rozpoczynają się już od okolicy 50 zł za osobę na dobę. W większych obiektach - kompleksach, co prawda ceny są wyższe, ale możemy liczyć na dodatkowe usługi - strefa SPA, fitness, oferta wyżywienia.

Apartamenty w Stegnie są z reguły większe od pokoi gościnnych. Są również lepiej wyposażone, posiadają aneks kuchenny, a często podzielone są na część dzienną i sypialnianą - jednym zdaniem zapewniają wyższy komfort wypoczynku. Warto je rozważyć, zwłaszcza wtedy gdy nasz urlop jest krótki - różnica w cenie nie będzie aż tak dotkliwa.

Apartamenty zawierają aneks kuchenny i przeważnie nie jest oferowane wyżywienie. Niektóre obiekty zapewniają jednak śniadanie (w restauracji, stołówce) wliczone w cenę. Informacja o dostępności takiej formy znajduje się w opisie obiektu.

W apartamencie mamy dużo większą swobodę oraz powierzchnię mieszkalną, komfortowe warunki, nowoczesne wyposażenie oraz gustownie urządzone i przestronne wnętrza. To wszystko sprawia, że w apartamencie czujemy się jak w domu, a pobyt nad morzem staje się jeszcze przyjemniejszy.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0