widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Stegna NOCLEGI nad morzem | Noclegi w Stegnie (26)

Zarezerwuj najtaniej noclegi w Stegnie bezpośrednio u gospodarzy. Domki, apartamenty, pensjonaty, pokoje, ośrodki wczasowe. Zarezerwuj swój pobyt w najlepszej cenie - BEZ PROWIZJI.

Relaks i zabawa PODŚWIETLANE BASENY - Basen duży o długości 25m, średni z siatkówką oraz mały ze zjeżdżalniami.

Posiadasz obiekt noclegowy?

Zareklamuj go TUTAJ

Stegna Noclegi nad Morzem

Stegna Noclegi nad Morzem

Decydując się na wczasy nad morzem, stajemy przed dylematem gdzie się zatrzymać. Wielu turystów wybiera miejscowość, do której ma najbliżej ze swojego miejsca zamieszkania. Część wczasowiczów lubi zwiedzać wybrzeże, tak aby za każdym razem spędzić urlop nad morzem, ale w innym miejscu. Jednych i drugich zapraszamy do Stegny!

Po wpisaniu w pole wyszukiwarki - Stegna Noclegi - pojawiają się tysiące wyników. Mamy do wyboru apartamenty, pensjonaty, ośrodki wczasowe, domki czy pola namiotowe. Decydując się na tanie noclegi w Stegnie warto rozważyć ofertę pokoi gościnnych i kwater prywatnych, a gdy wybieramy się większą grupą - ekonomicznym rozwiązaniem mogą okazać się domki letniskowe. Niestety, czasem tańsza oferta wiąże się z większą odległością od nadmorskiej plaży.

Stegna oferuje dość bogatą bazę turystyczną - znajdziemy tu ośrodki wypoczynkowe, apartamenty, pokoje, tanie kwatery, domki letniskowe czy pola namiotowe. Zatem jakich noclegów w Stegnie jest najwięcej? Najliczniejszą grupą noclegową są pokoje i domki.

Najtańsze noclegi w Stegnie zaczynają się już od 60 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich pokoi i domków letniskowych. Noclegi bliżej plaży oraz te w obiektach o wyższym standardzie są droższe. Średnia cena apartamentów w Stegnie zaczyna się od 80 zł od osoby za dobę.

Stegna to dobrze zorganizowana miejscowość turystyczna z dużą bazą gastronomiczną - liczne restauracje, bary, pizzerie, smażalnie ryb, kawiarnie, lodziarnie - to wszystko czeka na turystów - każdy więc znajdzie tu coś dla siebie. Sprawdź w zakładce GASTRONOMIA.

Odwiedzając nadmorską miejscowość latem, pierwsze swoje kroki kierujemy na plażę - ta w Stegnie jest szeroka i piaszczysta. Co prawda do plaży jest ok 1,5 kilometra od głównych zabudowań, ale droga prowadzi przez las i wydmy. Spędzając urlop w Stegnie warto odwiedzić muzeum bursztynu - Bursztynowa Komnata i Lunapark dla dzieci. W Stegnie znajduje się również stacja wąskotorowej Żuławskiej Kolei Dojazdowej.

To zależy od konkretnego obiektu noclegowego w Stegnie. Część obiektów przyjmuje gości z ich czworonożnymi przyjacielami, wówczas, w opisie obiektu, znajduje się informacja i piktogram "Akceptujemy małe zwierzęta". W niektórych obiektach może być naliczana dodatkowa opłata za psa.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0