Atrakcje w Stegnie

(10)

Plaża w Stegnie Plaża w Stegnie położona jest w odległości około 1500 metrów od zabudowań przy głównej ulicy miejscowości. Na szczęście wiele ośrodków wczasowych położonych je... więcej »

Wejścia od ul. Lipowej i Morskiej

Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stegnie Kościół pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stegnie został wybudowany w latach 1681-1683, na miejscu wcześniejszego, poc... więcej »

ul. Gdańska 1, Stegna

Park Linowy w Stegnie Park linowy w Stegnie powstał w 2010 roku, położony jest blisko centrum miejscowości, koło stacji Żuławskiej Kolei Dojazdowej. Park to 6 tras o różnym stopniu trudnośc... więcej »

ul. Gdańska 12, Stegna

Wiatrak koźlak w Drewnicy Drewnica, jak i sąsiednia wioska Żuławki, to prawdziwy skansen budownictwa żuławskiego. Poza charakterystycznymi dla Żuław domami podcieniowymi w Drewnicy możemy zobaczyć... więcej »

Mierzeja Wiślana Mierzeja Wiślana to jedna z dwóch (druga to Mierzeja Helska) dużych mierzei naszego wybrzeża. Wprawdzie sam wąski przesmyk lądu oddzielający Zalew Wiślany od Bałtyku zaczyn... więcej »

Mikoszewo Mikoszewo to znana miejscowość urlopowa położona w bliskim sąsiedztwie ujścia Wisły do morza. Obecne ujście to następstwo przekopu wykonanego pod koniec XIX-tego stulecia. Ziemię uzyskan... więcej »

Jantar Jantar to przymorska wioska wypoczynkowa na Mierzei Wiślanej, położona między miejscowościami Mikoszewo i Junoszyno. W wakacje Jantar zamienia się w turystyczny kurort. Odbywa się tutaj duż... więcej »

Sztutowo Sztutowo to znacząca wioska gminna, która mieści się w powiecie nowodworskim, w województwie pomorskim, przy wojewódzkiej drodze nr 501, na Żuławach Wiślanych. Sztuto... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00