widgets Domki

checked Dowolne udogodnienie

Domki w Stegnie (14)

Relaks i zabawa PODŚWIETLANE BASENY - Basen duży o długości 25m, średni z siatkówką oraz mały ze zjeżdżalniami.

Posiadasz obiekt noclegowy?

Zareklamuj go TUTAJ

Domki letniskowe Stegna.

Tak jak w innych miejscowościach nadmorskich oferta domków letniskowych jest bardzo bogata. Takie udogodnienia jak Wi-Fi, taras, dostęp do grilla czy placu zabaw to już standardowe udogodnienia. Coraz więcej obiektów oferuje możliwość korzystania z basenu, sauny, bezpłatnych rowerów oraz całodobowej recepcji. Domki są wyposażone w nowoczesne sprzęty i ładnie urządzone, na miejscu mamy często sprzęt plażowy typu leżaki czy parawany.  Domki letniskowe nad morzem to bardzo popularna forma zakwaterowania na wakacje czy wczasy.

Ceny wynajęcia domków w Stegnie są różne - zależą od terminu, wielkości domku, lokalizacji. Czy domki w Stegnie są drogie? Z reguły cena liczona jest za cały domek, jeśli domek jest 6-8 osobowy, a my wybieramy się w 3-4 osoby - to cena za osobę będzie wyższa. Średnie ceny za nocleg w domkach letniskowych w Stegnie rozpoczynają się od 50-60 zł od osoby za dobę.

Domki letniskowe w Stegnie to najczęściej obiekty sezonowe, nie są używane zimą, więc część z nich pozbawiona jest ogrzewania. W sezonie letnim nie ma to większego znaczenia, nie powinno być nam zimno. Inaczej jest gdy nad morze wybieramy się w maju czy wrześniu - tu może być potrzeba dogrzania domku. Informacje o tym czy obiekt jest ogrzewany znajdziemy w opisie.

Część obiektów w Stegnie przyjmuje gości z ich czworonożnymi przyjaciółmi, wówczas, w opisie obiektu, znajduje się informacja i piktogram "Akceptujemy małe zwierzęta". W niektórych obiektach może być naliczana opłata za zwierzaka.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0